Růžence, desátky

Růženec (latinsky rosarium, „Zahrada růží“) je meditativní opakovací modlitba široce rozšířená mezi katolíky. Je považována za tradiční symbol římsko-katolické církve a významný prvek mariánské úcty. 

Jako růženec se označuje též pomůcka, která má podobu šňůrky s navlečenými korálky a křížkem, která slouží k tomu, aby se modlící nemusel rozptylovat počítáním jednotlivých dílčích modliteb. Tato pomůcka má i úspornější podoby, například růžencový prstýnek čili desátek. Desátek slouží pro štěstí a duchovní podporu, je velmi oblíbený u řidičů, které doprovází na jejich cestách. Můžete jej použít také jako pěkný dárek či dekoraci.

 • Stránky: 1
 • Desátek D2

  Ostatní » Růžence, desátky

  Malý růženec - desátek, vyrobený z akrylových korálků a rokajlu. Komponenty jsou z bižuterního kovu. Délka cca 20 cm. Po domluvě mohu do růžence vložit karabinku, aby šel růženec rozepnout.
  Cena:55,-
 • Desátek D3

  Ostatní » Růžence, desátky

  Malý růženec - desátek, vyrobený z boušených skleněných korálků - ohňovek a rokajlu. Komponenty jsou z bižuterního kovu. Délka cca 20 cm. Po domluvě mohu do růžence vložit karabinku, aby šel růženec rozepnout.
  Cena:60,-
 • Desátek D5

  Ostatní » Růžence, desátky

  Malý růženec - desátek, vyrobený ze skleněných a  akrylových korálků. Komponenty jsou z bižuterního kovu. Délka cca 20 cm. Po domluvě mohu do růžence vložit karabinku, aby šel růženec rozepnout.
  Cena:60,-
 • Stránky: 1